Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /domains/przedszkole9.lebork.pl/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652
 Rozstrzygnięcie konkursu "Liczę z mamą i tatą"
^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /domains/przedszkole9.lebork.pl/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu "Liczę z mamą i tatą"

„Liczę z mamą i tatą !”

 

W ostatnim czasie wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami  zaprosiliśmy do udziału w rodzinnym konkursie. Jego celem było wspólne wykonanie  gry planszowej zawierającej elementy edukacji matematycznej ( liczmany-elementy do przeliczania, cyfry, figury geometryczne itd.).Technika oraz materiał  wykonania prac były dowolne.Ponieważ konkurs cieszył się zainteresowaniem wszystkie race zostały umieszczone na  wystawie w holu przedszkola. Natomiast  wszystkie dzieci, które wzięły w nim udział  zostały nagrodzone.

 

Dziękujemy  za  kreatywność i zaangażowanie!

 

Copyright © 2019. Przedszkole 9 Lębork Rights Reserved.