Rozstrzygnięcie konkursu "Liczę z mamą i tatą"

Rozstrzygnięcie konkursu "Liczę z mamą i tatą"

„Liczę z mamą i tatą !”

W ostatnim czasie wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami  zaprosiliśmy do udziału w rodzinnym konkursie. Jego celem było wspólne wykonanie  gry planszowej zawierającej elementy edukacji matematycznej ( liczmany-elementy do przeliczania, cyfry, figury geometryczne itd.).Technika oraz materiał  wykonania prac były dowolne.Ponieważ konkurs cieszył się zainteresowaniem wszystkie race zostały umieszczone na  wystawie w holu przedszkola. Natomiast  wszystkie dzieci, które wzięły w nim udział  zostały nagrodzone.

Dziękujemy  za  kreatywność i zaangażowanie!