Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /domains/przedszkole9.lebork.pl/public_html/libraries/joomla/filter/input.php on line 652
 Informacja o zajęciach adaptacyjnych 2018r
^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Aktualności

Informacja o zajęciach adaptacyjnych 2018r

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które od 3 września 2018r. rozpoczną edukację przedszkolną wraz z opiekunami na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu  w dniach 30 i 31 lipca 2018 roku w godzinach 10.30- 12.00

Przyjazna atmosfera, ciepły i radosny klimat zabaw integracyjnych, muzycznych pląsów i zabaw przy udziale Rodziców

i rówieśników ułatwi przyszłym przedszkolakom przyjazną adaptację, poznanie towarzyszy zabaw oraz zaprzyjaźnienie się z Paniami. Dla Rodziców będzie to cenna okazja do lepszego poznania  naszej placówki i rozmowy z nauczycielem.

 Uprzejmie prosimy o zaopatrzenie się na czas  zajęć adaptacyjnych w obuwie na zmianę i dobry humor.

Copyright © 2019. Przedszkole 9 Lębork Rights Reserved.